Скъпи приятели, на добър час през новата учебна година! Благодарим на всички, които избраха да се обучават и развиват в нашето Читалище! Благодарим на всички преподаватели и будители, които се съгласиха да споделят опита си в нашето Читалище!
Снимки тук: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.584268675033025.1073741925.228744353918794&type=1