Театрална група „Магията на словото“ към НЧ „Братя Миладинови – 1917“ има удоволствието да ви покани на рецитала:
„От бесилката и Околчица до Безсмъртието“
На 2 юни ще отдадем почит към Христо Ботев и към всички герои, отдали живота си за свободата на България. Чрез силата на словото ще си припомним техния подвиг и непреходното им значение за българската история.
С поезия, възрожденски песни и емоционални изпълнения участниците ще съхранят жив спомена за саможертвата и безсмъртния дух на българските герои.
2 юни 2026 г.
18:30 часа
Камерна зала
Заповядайте да сведем глава в знак на признателност и уважение към онези, които ни завещаха свободата.
„Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!“